Що таке кардіопакет аналізів № 301

Серцево-судинні захворювання (ССЗ) посідають перше місце серед причин смертності в Україні. Важливу роль у їхньому виникненні відіграють негативні «надбання» прогресу: гіподинамія (недостатня фізична активність), збільшення калорійності харчових продуктів, недосипання, хронічний стрес. Ці фактори викликають неухильний ріст артеріальної гіпертензії (підвищення артеріального тиску) та метаболічного синдрому, котрий є фактором ризику хвороб серця та цукрового діабету.

До факторів ризику виникнення ССЗ відносять: стать, вік, стреси, рівень артеріального тиску, статус тютюнокуріння, збільшення маси тіла та рівень загального холестерину або холестерину ліпопротеїдів низької щільності, підвищення цукру в крові.

Окрім зміни способу життя на здоровий (фізичне навантаження та раціональне харчування), одним з найефективніших інструментів боротьби з серцево-судинними захворюваннями є вчасна лабораторна діагностика, яка допоможе оцінити стан вашої серцево-судинної системи, виявити порушення і, якщо буде потрібно, надати необхідну допомогу.

У рамках програми турботи про кардіоздоров’я Philips «Живи серцем» мережа медичних лабораторій «Сінево» розробила комплексний кардіопакет аналізів №301. «Живи серцем», що дає змогу оцінити стан серцево-судинної системи.

Цей пакет містить такі показники: холестерин і його фракції, коефіцієнт атерогенності (викликають ССЗ та прогнозують ризик розвитку атеросклерозу).

Крім того, у пакеті наявні маркери порушення вуглеводного обміну — глюкоза (сироватка) та глікований гемоглобін, індекс HOMA (глікований гемоглобін дасть змогу оцінити рівень цукру в крові за останні три місяці, за допомогою індекса HOMA можна визначити співвідношення інсуліну та глюкози, котрі призводять до інсулінорезистентності — нечутливості клітин до інсуліну) — ці показники допоможуть виявити цукровий діабет та предіабет.

До пакету також входить такий важливий показник, як тиреотропний гормон. Він дає змогу оцінити роботу щитоподібної залози, фактор порушення ритму серця (аритмія) і збільшення фракцій атерогенних ліпідів.

Порушення функції щитоподібної залози може бути причиною артеріальної гіпертензії. Дослідження кальцію і хлору, яке також входить у зазначений пакет, відображає кислотно-лужний баланс організму, а С-реактивний білок допомагає виявити запалення судинної стінки й діагностувати атеросклероз на ранніх стадіях.

Раннє виявлення ССЗ за допомогою лабораторної діагностики, фізична активність, психологічне налаштування на доброзичливе ставлення до світу, правильне харчування, відмова від шкідливих звичок — і серцево-судинні захворювання обминуть вас стороною!

Знайдіть у собі бажання і терпіння почати здоровий спосіб життя, щоб  насолоджуватися кожним днем ще багато років!

Пам’ятайте, вчасна діагностика — запорука вашого здоров’я!

Про лабораторію «Сінево»:

Медична лабораторія «Cінево» пропонує пацієнтам широкий спектр послуг із лабораторних досліджень для раннього виявлення та профілактики розвитку ССЗ. У «Сінево» використовується сучасна лабораторна база відомих виробників, що забезпечує автоматизацію всіх етапів дослідження і дає змогу швидко отримати достовірні результати, які допоможуть лікарю встановити діагноз та призначити лікування.

Paper ECG graph in shape of heart with heartbeat pulse isolated on white background